Radeton s.r.o.

Vyhledávání kabelů a potrubí. Vyhledávání poruch na potrubí. Snížení ztrát vody.

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Lokátory:
Nabízíme osvědčené lokátory inženýrských sítí, někdy také zvané hledačky kabelů a potrubí, tradiční britské značky Radiodetection, pomocí kterých lze vytrasovat průběh všech metalických i nemetalických sítí jako jsou silové, telekomunikační a koaxiální kabely, vodovod, plynovod nebo kanalizace. Námi dodávané lokátory dokáží také určit trasu v poslední době stále více používaných mikrotrubiček nebo chrániček pro optické kabely. Další funkcí, kterou disponují profesionální modely je lokalizace RF markerů, které správci sítí začínají stále více používat na označování důležitých a strategickým míst na trasách svých sítí nebo dokonce k označení celých tras plastových potrubí. Marker je velmi levné zařízení a jeho životnost je prakticky neomezená.
V naší nabídce najdete v nižší cenové hladině základní lokátory vhodné zejména pro prevenci poškození cizích sítí (model CAT 4) nebo jednoduché ověřování tras inženýrských sítí (RD5000). Kladete ale na trasování vysoké nároky, chcete mít to nejlepší z oboru co je k dostání a využívat tak nejnovějších technologií pro trasování podzemních inženýrských sítí? Pak jsou tu špičkové profesionální modely RD7000+ a RD8000, které disponují již funkcemi, které uživateli umožňují větší komfort a jistotu v hledávání těch správných tras vedení a to včetně důležité funkce rozeznání narušeného magnetického pole a následné rozlišení originálního signálu z vysílače od nežádoucí indukce. Patří mezi ně kompas, společný režim maxima a minima zaráz na displeji, měření velikosti proudu nebo měření směru proudu (signálu). Dalším benefitem výkonných modelů je také možnost identifikovat kabel ve svazku nebo hledání poruch na kabelech. Tato lokalizace poruch je možná s velmi vysokou přesností na jeden centimetr.
Všechny modely vynikají mimořádně lehkou konstrukcí a u značky Radiodetection pověstnou jednoduchostí a rychlostí ovládání. Navíc všechny modely zdobí vysoce efektivní ochrana proti rušivým vlivům ze zdrojů vysokého napětí. Takzvaná dynamická ochrana signálu, vyvinutá firmou Radiodetection, posunula efektivitu lokátorů při práci v oblastech se silnými rušivými signály jako železniční nebo tramvajová trakce, nadzemní vedení VN apod. na nevídanou úroveň. Kdo jednou vyzkouší značku Radiodetection, tak už nedá lokátor z ruky.
A jelikož chceme každému zákazníkovi poskytnout perfektní péči a servis, nabízíme ke každému nově zakoupenému lokátoru profesionální proškolení zdarma. Předvedení produktu zdarma je také samozřejmostí!

 


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.