KORADO, a.s.

desková otopná tělesa, trubková otopná tělesa, designová otopná tělesa

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Hlavním výrobním programem společnosti KORADO jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM, kompletní sortiment konvektorů a nyní nově nabídka nástěnných jednotek pro řízené větrání místnosti. Svůj výrobní program společnost neustále rozšiřuje nejen o nové modely otopných těles, ale i o zcela nové technologie a výrobky.

 

KORADO, a. s. představuje významnou inovaci v oblasti deskových radiátorů, jedná se o první otopné těleso s řízeným zatékáním RADIK RC.

 

RADIK RC
Deskové otopné těleso RADIK RC umožňuje plné uzavření průtoku otopné vody zadní deskou.
Po dobu 87 % topné sezóny je tak možno využívat větší sálavou složku z přední desky a docílit tepelné pohody při nižší teplotě vzduchu v místnost. Šetříme tak až 15 % ročních nákladů na vytápění.

Proč zvolit RADIK RC?
• úspora energie
• možnost volby zatékání
• topí do prostoru, nikoliv do zdi
• zdroj příjemného sálavého tepla
• rychlejší nástup tepla
• 10 let záruka

 

Střídání ročních období se projevuje výraznými teplotními rozdíly.Přímým důsledkem je, že v našich domech, bytech či kancelářích potřebujeme plně výkonné otopné těleso jen po dobu několika týdnů v roce a po násobně delší dobu postačuje těleso s významně menším výkonem.
V tělesech RADIK RC získáváte možnost volby. Zvolte si těleso,které se Vám přizpůsobí energeticky i pocitově dle aktuální teploty během topné sezóny. Volíte buď topení pouze přední deskou nebo oběma deskami. Tato volba Vám umožní v průběhu celé topné sezóny topit většinou jen přední deskou tělesa RADIK RC, čímž šetříte energii. Navíc získáte větší podíl příjemné sálavé složky tepla a s výraznou úsporou, která zahřeje Vaši peněženku. Snížená zátěž životního prostředí je v tomto případě samozřejmostí.


Typy těles
RADIK RC VKU
RADIK RC PLAN VK (VKL)


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.