technology-support, s.r.o.

Nabízíme GibbsCAM, Cimatron, ChipBLASTER, ZW3D, t-cad, t-cimco, CAD/CAM, editNC, 1D řezný optimalizátor, RopeCAM, NCBrain, AICAM, Cimco, CIMCO, rekvalifikace, školení, NC, DNC, MDC, editor, vysokotlaké a velkoobjemové chlazení, CNC obrábění, CNC, Sinumerik, Fanuc, Heidenhain, obráběcí stroje, optimalizace, technolog, správa NC programů, správa výrobní dokumentace, monitoring výroby

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Nový produkt NCBrain AICAM bude představen na jaře 2017.
Jedná se o řešení, které by mohlo pomoci nástrojárnám, výrobcům forem, stále hledajícím kvalifikované NC technology. Současné nástrojárny po celém světě nemají nedostatek poptávek a zakázek na výrobu forem, ale ve většině případů se zakázka zastaví v NC technologii.
NCBrain AICAM je automatizovaný CAM software, který využívá vědomostní databázi frézovacích technologií a možností obráběcích nástrojů a parametrů CNC frézovacího obráběcího stroje pro přípravu NC programů přímo z CAD modelů bez účasti NC technologa. Tato nová technologie se zcela liší od konvenčního způsobu přípravy NC programů pro obrábění forem. Pomocí NCBrain AICAM lze tak připravit NC programy pro výrobu částí forem v nástrojárnách nezávisle na kapacitě NC technologů, a tím realizovat větší objem výroby bezobslužnou automatickou činností.
Na českém trhu produkty společnosti NCBrain nabízí, implementuje a technicky podporuje společnost technology-support, v rámci divize proNÁSTROJÁRNY společně s dalšími produkty jako je CAD/CAM Cimatron pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů.

Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vlajkovou lodí společnosti technology-support je CAD/CAM řešení GibbsCAM pro produkční obrábění. Se softwarem GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá. Součástí našeho portfolia je dále i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje ChipBLASTER a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO.
Na jaře 2017 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize s názvem proNÁSTROJÁRNY. Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM. Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých. Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.
Mezi produkty nacházející se pod hlavičkou firmy technology-support patří od roku 2014 i CAD řešení ZW3D, které lze výstižně charakterizovat jako s podtitulem, „ZW3D je výkonné a cenově zajímavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů“.
Vedle „velkých“ řešení najdeme v nabídce technology-support i „menší“ produkty s užším zaměřením, které však ve své oblasti dokážou být velmi účinnými pomocníky. Řeč je o programu editNC, určenému k editaci a verifikaci NC programů, softwaru RopeCAM, pro obrábění závitů, a 1D řezném optimalizátoru.
Společnost technology-support zajišťuje školení a rekvalifikační kurzy pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů s řídicími systémy CNC Acramatic 2100, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens Sinumerik. Dokážeme připravit i školení pro servisní pracovníky a údržby CNC obráběcích strojů a také pro konstruktéry v CAD software pro oblast nástrojáren. Společnost technology-support je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy k provádění rekvalifikačních kurzů, které nabízí v rozsahu a osnově získaného certifikátu. Školení a rekvalifikace lze provádět ve školicích prostorách společnosti technology-support nebo ve vhodných prostorách přímo ve výrobník provozech, tedy i přímo na CNC obráběcích strojích.

 

https://www.ncbrain.cz


Nabízíme GibbsCAM, Cimatron, ChipBLASTER, ZW3D, t-cad, t-cimco, CAD/CAM, editNC, 1D řezný optimalizátor, RopeCAM, NCBrain, AICAM, Cimco, CIMCO, rekvalifikace, školení, NC, DNC, MDC, editor, vysokotlaké a velkoobjemové chlazení, CNC obrábění, CNC, Sinumerik, Fanuc, Heidenhain, obráběcí stroje, optimalizace, technolog, správa NC programů, správa výrobní dokumentace, monitoring výroby


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

správa výrobní dokumentace

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.