Regulus spol. s r.o.

nejlepší a nejlevnější solární systémy pro bytové a panelové domy, velkoplošný solární systém, solární kolektory, příprava teplé vody, příprava TV, příprava teplé užitkové vody, snížení nákladů na TV, nízké náklady na TV, na ohřev teplé užitkové vody, solární systém pro ohřev vody

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Solární systém pro ohřev vody - ušetříte 50 až 70 % ročních nákladů na ohřev vody       

Instalace solárního systému pro přípravu teplé vody bývá zpravidla finálním krokem celkové revitalizace bytového domu. Po provedení všech opatření vedoucích ke snížení energetické náročnosti budovy (zateplení, výměna oken, změna regulace vytápění atd.) se přímo nabízí vyřešit i otázku zefektivnění přípravy teplé vody. Solární systémy mohou v tomto případě velmi pomoci. Z mnohaleté zkušenosti s provozováním solárních systémů v České republice můžeme velice přesně vysledovat jeho chování a přínosy.
Co dům to originál. U solárních soustav pro přípravu teplé vody v bytových domech příliš nelze kopírovat jednotlivé aplikace, neboť i dva velikostně stejné objekty postavené např. typovou výstavbou se mohou v mnoha ohledech důležitých po správné fungování solárního systému lišit. Proto je důležité, aby solární systém navrhoval tým profesionálních projektantů!
Firma Regulus má vlastní projekční oddělení a nabízí tak všem svým zákazníkům vypracování projektové dokumentace v libovolném stupni (projekty pro podání žádosti o dotaci, pro stavební povolení, pro provedení stavby atd.). Prvním, krokem je však zpracování studie, kterou vám naši odborníci vypracují ZDARMA.
 


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

návštěvu obchodního zástupce

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:
Kontaktní údaje:

Adresa:

Regulus spol. s r.o.
Do Koutů 1897/3
143 00 - Praha 4


WWW: www.regulus.cz
E-mail: obchod@regulus.cz

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.