Rittal Czech, s.r.o.

Servis chlazení Rittal. Nabízíme Vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu. Nabídka servisních smluv se vztahuje na výrobky které používáte, jako např. ventilátory, střešní a nástěnné chladicí jednotky TopTherm Blue e, chladicí dveře, kapalinové chlazení – chillerů, ale také termoelektrické chladiče či topné jednotky atd.

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Servis chlazení Rittal
Zajistěte si individuální servis od Rittalu
Náš servis je tak flexibilní a individuální, jako vaše požadavky. Nabízíme vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu.
Vyšší hospodárnost díky prodloužení záruky

Pravidelnou preventivní údržbou přispějete k prodloužení životnosti, a tím také k hospodárnosti výrobků Rittal, které používáte, jako např. ventilátorů, střešních a nástěnných chladicích jednotek TopTherm Blue e, chladicích dveří, kapalinového chlazení – chillerů, ale také termoelektrických chladičů či topných jednotek atd.
Za uzavření smlouvy „Advanced“ nebo „Full“ pro nově instalovaná zařízení vás odměníme prodloužením záruky až na 5 let. U smluv „Basic“, „Comfort“ a „Customized“ je prodloužení záruky volitelné.
Naši servisní technici za vámi přijedou kamkoli
Naši servisní technici Vám nabízí komplexní servis v kombinaci s odbornými znalostmi z různých oborů. Využijte náš servis na místě pro provedení odborné montáže, uvedení do provozu nebo oprav našich výrobků a systémů.
S výrobky Rittal vždy sázíte na jistotu
Management životního cyklu výrobků Rittal jde vysoko nad rámec zákonné odpovědnosti výrobce za vady a dobrovolné záruky výrobce. Tím společnost Rittal trvale zajistí funkčnost Vašich zařízení. A co víc, tuto službu Vám připravíme na míru dle Vašich specifických požadavků. Sami tedy rozhodnete, jaká úroveň služeb nejvíce vyhovuje Vašim aplikacím.
Spolupráce s Rittal se Vám vždy vyplatí:
•         díky snížení nákladů na údržbu
•         díky delší životností výrobků
•         díky vyšší efektivitě provozu

Firma Rittal nabízí servis chlazení, chladicí zařízení, chladicích jednotek a kapalinového chlazení. Dále pak servisuje chladicí dveře, nástěnné chladicí jednotky, střešní chladicí jednotky, výměníky tepla, topné jednotky a termoelektrické chladiče.


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.