ifm electronic, spol. s r.o.

Induktivní senzory, senzory proudění, bezpečnostní technika, rotační snímače, senzory pro válce, dotykové senzory, teplotní senzory, kapacitní senzory, diagnostické systémy, hladinové senzory, řídící jednotky pro mobilní techniku, senzory pro armatury, vyhodnocovací systémy a síťové zdroje, identifikační systémy RFID, sběrnicové systémy, optoelektronické systémy, propojovací technika, rozpoznávání objektů

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Firma ifm electronic nabízí širokou paletu sensorů a systémů pro automatizaci – všechny naše výrobky jsou „made in Germany“ a to nám umožňuje poskytovat 2-5 let záruku ( v závislosti na typu výrobku). Pro přesnou detekci objektů nabízíme induktivní, kapacitní a magnetické sensory  přizpůsobené pro použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích . všechny sensory mají vysoké krytí – až IP 69K, jsou  odolné vůči magnetickým polím,proti vysokým teplotám, chemikáliím.
Optické sensory jsou k dispozici v nejrůznějších variantách – světelné závory ,reflexní sensory, laserové sensory, světlovody, sensory pro měření vzdáleností s PMD technologií, kamerové systémy pro rozpoznávání objektů či  pro kontrolu montáže.

 
V sekci procesní techniky nabízíme sensory proudění, tlaku a teploty  -  s integrovanou elektronikou či s externími zesilovači, hladinové sensory jak pro sypká, tak i tekutá media, kalormetrické čítače spotřeby vzduchu či plynů.
Moderní téma je v poslední době „ údržba v reálném čase“ – zde nabízíme system octavis – pro diagnostiku poškození valivých ložisek i s ethernet rozhraním, včetně vizualizačního softwaru.
Nedílnou součástí všech dodávek jsou kabelová propojení a konektory pro nejrůznější aplikace – odolné při styku s oleji, chladícími kapalinami, agresivními chemikáliemi pro hygienicky čistá prostředí i prostředí explozivní.

Induktivní snímače - V dnešní době jsou induktivní senzory v průmyslových aplikacích nepostradatelné. Ve srovnání s mechanickými spínači nabízí téměř ideální provozní podmínky: jejich funkce je bezdotyková, jsou neopotřebitelné, a rovněž vynikají vysokými spínacími frekvencemi a spínací přesností. Navíc jsou necitlivé vůči vibracím, prachu a vlhkosti. Induktivní senzory detekují bezkontaktně všechny kovy.

Kapacitní snímače - Kapacitní přibližovací spínače slouží k bezkontaktní detekci libovolných objektů. Oproti induktivním senzorům, které detekují pouze kovové předměty, je možno kapacitními senzory detekovat všechny, tzn. i kovové materiály. Typická použití nacházejí tyto spínače v papírenském, dřevařském, sklářském, potravinářském a chemickém průmyslu.


Magnetické snímače - Magnetické spínače, nepodléhající opotřebení, slouží k bezkontaktní detekci poloh v řídicí technice. Jsou používány všude tam, kde induktivní přibližovací spínače ve svých mezních parametrech již nestačí. Protože magnetická pole prochází všemi nemagnetickými materiály, mohou tyto senzory rozpoznávat magnety, které jsou umístěny např. za stěnami z barevných kovů, ušlechtilé ocele, hliníku, umělých hmot nebo dřeva.

Senzory pro válce - Bezdotykové senzory pracují prakticky bez opotřebení a dosahují mnohonásobně vyšších životností než čtecí spínače. To šetří náklady na drahou údržbu a prostoje.

Optické senzory - Optoelektronické senzory se používají všude tam, kde má být bezdotykově a přesně detekována poloha objektů. Přitom nehraje žádnou roli skutečnost z jakých materiálů jsou objekty zhotoveny. Ve srovnání s přibližovacími spínači mají optické senzory mnohonásobně větší detekční oblast.

Vidlicové světelné závory - Úhlové senzory Tak jako u jednosměrné světelné závory jsou vysílač i přijímač umístěny proti sobě. Obě tyto komponenty jsou pevně integrované do vidlice nebo úhlu a nemusí tedy být vůči sobě nasměrovány.
Jestliže se nějaký objekt objeví v detekční oblasti, bude světelný paprsek přerušen a tím bude generován spínací signál. Vidlicová a úhlová světelná závora používá zvlášť jemný světelný paprsek a tím je také schopna rozpoznávat i ty nejmenší objekty.


Laserové senzory - Senzory pro měření vzdálenosti Laserové senzory nachází použití všude tam, kde mají být detekovány malé objekty, nebo tam kde je požadována vysoká přesnost detekce.
V důsledku malého divergenčního úhlu jsou realizovatelné vysoké dosahy, až do 60 metrů

Vláknová optika - Tam, kde je velmi málo místa pro montáž standardních optických senzorů, přichází v úvahu světlovody, nazývané také vláknovými optikami. Výhody těchto systémů: vyhodnocovací elektronika optoelektronické prvky jsou umístěny odděleně od otvorů pro vstup a výstup světla systému.
Optická měřící dráha se proto může nacházet také v těžko přístupných místech.

Optické senzory pro speciální aplikace - Zvláštní úlohy vyžadují zvláštní řešení. ifm electronic nabízí proto vedle optoelektronických standardních senzorů a světlovodných systémů tzv. specifické senzory pro vyjímečné aplikace.


Zpětnovazební systémy pro ventily a pohony ifm electronic nabízí řešení v podobě detekce dvou poloh na rotačním členu (jeho hřídeli), kde má uživatel možnost umístit dva nebo tři spínací prvky, které dokáží detekovat natočení (např. otevření nebo zavření klapky). Pro detekci polohy lineárních válců je používán efector valvis. Dva nebo tři libovolné spínací body je možné nastavit pomocí tlačítka. Měření zdvihu je rozděleno do kroků po 0,2 mm pomocí terčů umístěných na dříku ventilu. Použití tohoto induktivního senzoru umožňuje detekci i velmi krátkých zdvihů.


Zesilovače - Spínací zesilovače vyhodnocují senzorový signál a řídí výstup. K dispozici jsou varianty s relé, jakož i s aktivními tranzistorovými a beznapěťovými výstupy s optickými vazebními členy.

 

Nabízíme výrobou a prodej senzorů a řídicí techniky pro průmyslové použití

Induktivní senzory - senzory   proudění - bezpečnostní technika - rotační snímače - senzory pro válce - dotykové senzory - teplotní senzory - kapacitní senzory - diagnostické systémy - hladinové senzory - řídící jednotky pro mobilní techniku - senzory pro armatury - vyhodnocovací systémy a síťové zdroje - identifikační systémy RFID - sběrnicové systémy - optoelektronické systémy - propojovací technika - rozpoznávání objektů


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


Induktivní senzory

bezpečnostní technika

senzory pro válce

teplotní senzory

senzory proudění

 


rotační snímače

dotykové senzory

kapacitní senzory

hladinové senzory

senzory pro armatury

Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.