NOVAFERM s.r.o.

průmyslová vrata, horizontální rychloběžná vrata, průmyslová rychloběžná vrata, rolovací rychloběžná vrata, ochrana automatických strojů

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

                           CHRAŇTE SVOJI OBSLUHU  -  ZEFEKTIVNĚTE SVOJI VÝROBU

Bezpečnostní rychlovrata pro robotizovaná pracoviště
- průmyslová bezpečnostní rychlonavíjecí vrata RAPID PROTECT pro ochranu strojů jsou určena pro automatizovaná pracoviště,
dopravníkové tratě a jiné průmyslové aplikace.
Podle místa určení mohou mít vratovou stěnu z průhledného PVC se zpevňujícími pruhy

 

Nabízíme: průmyslová vrata, horizontální rychloběžná vrata, průmyslová rychloběžná vrata, rolovací rychloběžná vrata, ochrana automatických strojů

Popis:

Venkovní rychloběžná vrata
Průmyslová rychloběžná vrata najdou své uplatnění ve výrobních podnicích, skladech a dalších objektech, kde je vysoká četnost průjezdu materiálu a/nebo průchodu osob.
Rychloběžná vrata zabraňují úniku tepla a šetří tak peníze úsporou za vytápění. Dále tím, že výrazně omezí vnikání chladného vzduchu do budovy, nejenže zlepšují pracovní prostředí zaměstnanců, ale snižují také jejich nemocnost, což jsou další ušetřené náklady pro firmu.
Navíc zabraňují případnému vnikání nečistot do budovy.
Venkovní průmyslová rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z pevných lamel z lehkých slitin, případně vypěněných izolační pěnou. Možné jsou i lamely prosklené.
Nebo venkovní rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z extrémně pevné vícevrstvé polyesterové tkaniny s plnidlem v barvách oranžová, modrá nebo šedá. Do této vratové stěny může být vloženo jedno nebo více oken z PVC, nebo průhledový pás.
Vnitřní rychlonavíjecí vrata
Průmyslová rychloběžná vrata najdou své uplatnění ve výrobních podnicích, skladech a dalších objektech, kde je vysoká četnost průjezdu materiálu a/nebo průchodu osob.
Rychloběžná vrata slouží k oddělení vnitřních prostor a zabraňují průvanu, nebo mohou oddělovat prostory s různým prostředím. Zlepšují pracovní prostředí zaměstnanců a snižují tak jejich nemocnost, což jsou ušetřené náklady pro firmu.
Vnitřní průmyslová rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z extrémně pevné vícevrstvé polyesterové tkaniny s plnidlem v barvách oranžová, modrá nebo šedá. Do této vratové stěny může být vloženo jedno nebo více oken z PVC, nebo průhledový pás.
Nebo vnitřní rychloběžná vrata mohou být s vratovou stěnou z transparentního PVC se zesilujícími pruhy v různém barevném provedení standardně modrá, červená nebo žlutá


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


vyrovnávací můstky

těsnicí límce

vybavení nakládacích ramp

bezpečnostní rychlovrata

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.