CNC invest s.r.o. II.

Programování pro konvenční i cyklové CNC obráběcí stroje.

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

OBRÁBĚCÍ CENTRA A SOUSTRUHY

Vertikální obráběcí centra – tyto stroje se vyznačují obrovskými výkonnostními schopnostmi pro všechny výrobní operace.
Stojanová obráběcí centra  – novinkou je stroj VTX Z. Jedná se o stroj s pevným stolem, kde všechny pohyby X, Y, Z provádí vřeteno.
Pěti osá vertikální obráběcí centra - jsou ideální pro komplexní obráběcí aplikace. Stroje řady U poskytují 5-ti osé obrábění z více stran najednou, což zredukuje vedlejší časy na přestavení dílu, které jsou rozhodující.
Pěti osá vertikální obráběcí centra s naklápěcím vřetenem - vychází ze standardních vertikálních obráběcích center, kde bylo integrováno naklápěcí elektrovřeteno a otočný stůl. Tím se rozšířila schopnost strojů pracovat až v pěti osách a s vřetenem v horizontální poloze.
Portálová obráběcí centra - s touto řadou strojů máte jedinečnou možnost využít produktivních strojů v kombinaci s řídicím systémem vhodným i na kusovou výrobu.
Horizontální obráběcí centra - splňuje všechny přednosti horizontálního centra, je vybaveno dvěma, automaticky zaměnitelnými paletami a 4. otočnou osou.
Soustruhy - jsou vybaveny  řídícím systémem, který jim dává flexibilní unikátnost pro různá využití.  Tyto soustruhy byly vyvinuty přímo pro výrobní dílny a závody, kde potřebují efektivně opracovávat součásti malých a středních velikostí. Tyto soustruhy jsou ideální jako doplněk k vertikálním obráběcím centrům, protože mají podobně malé nároky na prostor současně při zachování veliké flexibility a produktivity.

 

programování pro konvenční i cyklové CNC obráběcí stroje, CNC obrábění, nejlepší a nejspolehlivější, nejpřesnější vertikální a horizontální obráběcí a soustružnická centra, pětiosé i víceosé obráběcí stroje a centra


 


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


osobní kontakt

více informací o frézování

více informací o soustružení

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.