PRECIA MOLEN CZ S.R.O.

Nabízíme průmyslové váhy, můstkové váhy, mostní váhy, podlahové váhy, vážní indikátory, váhové terminály, kompaktní váhy, průtočné váhy, vyřazovací váhy, kontrolní váhy, etiketovací váhy, váhy do výbušného prostředí (Ex), průtočné váhy, servis, kalibrace, cejchování, EN 45501:2015, Alibi paměť (DSD karta)

Náhled v plné velikosti

Nabízí:


Vážní indikátory a váhové terminály od PRECIA MOLEN jsou vybaveny sériovými komunikačními rozhraními RS232/RS485/RS422 pro připojení periferních součástí jako vzdálené displeje či převodníky pro komunikaci skrz průmyslové sběrnice (Profibus DP, DeviceNet, Ethernet Modbus/TCP, Profinet) pro snadnou integraci do procesů řízených přes PLC. Vyhodnocovací jednotky odpovídají požadavkům normy EN 45501:2015 a jsou vybaveny alibi paměťmi (DSD kartou).
Průtočné (výklopné) váhy jsou vyráběny na míru dle požadavku provozu na výkon a přesnost. Řídící elektronika dovoluje integrovat průtočné váhy do libovolného procesu řízeného přes PC nebo PLC.
Vážní stolní můstky a průmyslové váhy vyrábíme v lakovaném či nerezovém provedení.
Všechny výrobky PRECIA MOLEN jsou certifikovány pro použití do výbušného prostředí (Ex). Výrobky od PRECIA MOLEN jsou dostupné v provedení s IP54/IP65/IP66/IP68/IP69K.
Betonová mostní (automobilová) váha do úrovně terénu nebo nájezdová. Mostní váhy jsou osazeny nerezovými tenzometry (IP68) a vážními indikátory od PRECIA MOLEN. Mostní váhy jsou vyráběny v různých délkách a maximálních váživostech. K mostovým vahám vyrábíme samoobslužné terminály a vážní software.
průmyslové váhy,můstkové váhy,mostní váhy,podlahové váhy,vážní indikátory,váhové terminály,kompaktní váhy,průtočné váhy,vyřazovací váhy,kontrolní váhy,etiketovací váhy,váhy do výbušného prostředí (Ex),průtočné váhy,servis,kalibrace, cejchování, EN 45501:2015, Alibi paměť (DSD karta).


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:
Kontaktní údaje:

Adresa:

PRECIA MOLEN CZ S.R.O.
Jinonická 80
158 00 - Praha 5


WWW: www.preciamolen.cz
E-mail: sales@preciamolen.cz

Telefon:296 554 226
Fax:296 554 226

Další prezentace:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.