Megger CZ s.r.o.

automatický tester zemního odporu zemniče a rezistivity půdy

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Megger DET2/3 automatický tester zemního odporu zemniče a rezistivity půdy


Tester Megger DET2/3 je určen pro měření rozsáhlých objektů a složitějších zemnících systémů.

DET2/3 automatický tester zemního odporu je robustní a kompaktní přístroj navržený na měření zemního odporu
zemniče a rezistivity půdy. Poskytuje úplné spektrum měřicích metod a vyniká měřicí metodou pomocí čtyř svorek, která z měření odstraňuje odpor proudového obvodu.

DET2/3 je spolehlivý přístroj, který lze používat u větších nebo složitějších systémů uzemnění, včetně uzemnění
komunikačních systémů a v obtížných podmínkách měření. Přístroj lze používat k měření v souladu s britskými normami BS 7430 (uzemnění), BS-EN-62305 (ochrana proti blesku), s normou IEEE 81 a v aplikacích železniční dopravy.

Použití nejnovějších procesorů a velká interní paměť umožňuje okamžitý výpočet rezistivity půdy (Wennerova nebo
Schlumbergerovat metoda) s ukládáním výsledků měření za celé dny. Měření rezistivity půdy se používají ke stanovení optimálního designu zemniče a jeho umístění, a také při provádění archeologických a geologických průzkumů.

Jeho mikroprocesorem řízený systém je flexibilní a poskytuje uživatelsky příjemný přístup k měření uzemnění s vynikajícími schopnostmi detekce chyb a zobrazením všech informací o měření na velkém barevném displeji.
Lze rychle a snadno nastavit zkušební kmitočet, zkušební proud a filtraci, takže je možné eliminovat nepříznivé
podmínky ovlivňující měření. K eliminaci chyb způsobených šumem v uzemnění může být použito široké rozpětí kmitočtů (již od 10 Hz) a zkušebního proudu s rozlišením 0,5 Hz. DET2/3 má také funkci automatické volby kmitočtu, která vyhledá kmitočet na kterém je šum nejnižší, a potom na něm provede měření.
Přístroj DET2/3 poskytuje aktivní křivky měření, které graficky znázorňují množství šumu v měřeném systému – jde o výkonný diagnostický nástroj pro odborného měřicího technika zemního odporu.

Data výsledků měření lze stáhnout přes USB flash disk nebo přímo do počítače PC s programem PowerDB™
v systému Windows.

Přístroj DET2/3 používá krytí podle standardu IP 54, který zajišťuje ochranu proti povětrnostním vlivům během provozu (při otevření víka krytu). Je-li víko krytu zavřené, ochrana odpovídá standardu IP65 (poškození vlivem vniknutí vody a prachu). Kryt je vyroben z pevného a lehkého kopolymerového polypropylénu, který je schopný odolávat silnému náporu při venkovním provozu.

Interní lithium-iontová baterie poskytuje kapacitu pro celodenní měření. Lithium-iontová baterie se vyznačuje rychlou schopností dobíjení umožňující provádět odpolední měření při nabití vybité baterie během polední přestávky. Přístroj DET2/3 lze napájet také ze standardní baterie 12 V DC.

 


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

tester zemního odporu

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.