LFM-servis s.r.o.

Generální zastoupení německého výrobce lisů HSM pro Českou a Slovenskou republiku. Lisy slouží k maximálnímu objemovému zmenšení odpadových surovin – papír, karton, lepenka, folie, plast, PET lahve, textilie, TETRA PAK, pěnové hmoty, pneumatiky apod. Poměr zmenšení odpadu je až 25:1. Vertikální paketovací lisy: Lisovací síla 3,3 tun – 62 tun, hmotnost balíku 20 kg – 600 kg, vhodné pro množství do 100 tun měsíčně v jednosměnném provozu a ruční plnění. Výhody VL lisů: minimální prostorové nároky, velmi dobrá manipulace (ruční paletový vozík), jednoduchá a nenáročná obsluha (běžně obsluhovány ženami). Vázání balíků ručně PES páskou, PP motouzem nebo drátem. Dodáváme jak nové, tak použité, repasované stroje se zárukou.

Dodáváme jak nové, tak použité, repasované stroje se zárukou.
V zájmu zprostředkujeme financování prostřednictvím leasingu. Lisy je možné financovat přes dotace fondů EU.
Zajistíme prohlídku provozu u některého z našich zákazníků, popř. prohlídku lisů v našich skladech. Nabídky zpracujeme tzv. na klíč.
Nevyhazujte své peníze na skládky – 80 % odpadů je využitelných. Šetřete životní prostředí.
kanálové lisy odpadů, třídírny odpadu, třídicí linky na odpady, lisy průmyslových a komunálních odpadů, automatické lisy na odpady, lisy na odpady, linky na odpad.

Řadit podle:
Kontaktní údaje:

Adresa:

LFM-servis s.r.o.
Suchý Vršek 2099/49
158 00 - Praha 5


WWW: www.lfm.cz
E-mail: lfm@lfm.cz

Telefon:251624916
Fax:251624922

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.