Power Tech spol. s r.o.

nabízíme led světelné zdroje, led zdroje světla, led osvětlení, led venkovní osvětlení, led veřejné osvětlení, led pouliční osvětlení, led uliční osvětlení, led průmyslové osvětlení, led průmyslová svítidla, led průmyslová světla, LED panely, napájení Philips

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

LED světelné zdroje - osvětlení budoucnosti

 -    veřejné a uliční osvětlení  

- osvětlení průmyslových areálů a hal 

- osvětlení obchodních a kancelářských prostor

- interiérové a venkovní osvětlení bytů a rodinných domů 

- dlouhá životnost 25 000 - 100 000 hodin

- ekologicky šetrný výrobek

 

Technologie - LED žárovky a LED svítidla

LED žárovky jsou moderním a perspektivním zdrojem světla se širokým spektrem použití v různých aplikacích. V našem případě se zaměříme především na aplikace LED v oblasti zdrojů světla.

Současné technologie umožňují výrobu LED zdrojů světla v různých barevných podáních, s výkony umožňujícími plnohodnotnou náhradu stávajících vláknových žárovek, zářivkových trubic, kompaktních úsporných zářivek, halogenových žárovek a výbojek.

Zkratka LED pochází z anglického spojení „Light Emitting Diod“, nebo-li v českém překladu „dioda vyzařující světlo - svítivá dioda“.

Princip činnosti LED spočívá ve vyzáření energie ve formě fotonů, při průchodu elektrického proudu přes polovodičový přechod. V případě výkonových diod se jako základní polovodičový materiál ve většině případů používá materiál na bázi sloučeniny GaN (galium nitrid) případně InGaN (Indium-Gallium-Nitride). Pro optimalizaci barevného podání bývá povrch LED čipu pokryt tenkou vrstvou luminoforu, což je látka měnící vlnovou délku vyzařovaného světla a tím i jeho barevné podání. Pro běžné aplikace jsou nejpoužívanější barevné varianty „teplá bílá“ (teplota chromatičnosti světla cca. 3500 K) a „neutrální“ či „studená bílá“ (s teplotou chromatičnosti cca. 5000 – 9000 K). Světlo emitované LED žárovkami se svými vlastnostmi blíží standardnímu dennímu světlu a oproti klasickým žárovkám a zářivkovým trubicím skýtá tato technologie řadu nesporných výhod.

 

Technologie pro úspory nákladů na stávajícím zářivkovém osvětlení - úspora až 30%


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

osobní návštěvu

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:
Kontaktní údaje:

Adresa:

Power Tech spol. s r.o.
Lovosická 42
190 00 - Praha 9


WWW: www.power-tech.cz
E-mail: power-tech@power-tech.cz

Telefon:286 881 197
Fax:286 881 199

Další prezentace:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.