Kovové profily spol. s r.o.

opláštění budov, staveb a objektů, tenkostěnné kovové profily, trapézové plechy a profily, fasádní systémy, kazetové stěny, designové kovové profily, sendvičové panely střešní a stěnové, acm desky alpolic, prosvětlovací střešní a stěnové panely

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Trapézové plechy a vlnité profily nabízíme i bez barevné povrchové úpravy v provedení pozink nebo přírodní hliník. Nabídku trapézových a vlnitých plechů máme rozšířenu také o profily wellTEC zaměřené na design, vyráběné na „míru“ s architektem nebo projektantem definovanými rozměry (osové vzdálenosti a tvary vln, konické profily, obloukové profily apod.).

Profily wellTEC mohou být vyrobeny z oceli v mnoha podobách, hliníku, mědi, bronzu, mosazi a lze je libovolně perforovat, embosovat, zakružovat i jinak upravovat. Stejně tak lze upravovat i kompozitní panely (ACM) typu bond, v nabídce naleznete bondové desky Alpolic od Mitsubishi Plastics s povrchovou úpravou Lumiflon (Feve) ve standardním provedení a volbou lesku od 15 do 80 %.

Dalším fasádním produktem jsou lamely a kazety KP-form vyrobené z oceli nebo hliníku. Výše uvedené střešní a fasádní profily doplňují tenkostěnné profily Z, C, U a Ω pro sekundární konstrukce, případně profily s vlnitou tenkostěnnou stojinou WT, a společně s tepelnými izolacemi, těsněním a spojovacím materiálem tvoří nabídku ucelených střešních a fasádních systémů pro opláštění budov.
 


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


Katalog sortimentu

Projekční podklady

Statické podklady

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:
Kontaktní údaje:

Adresa:

Kovové profily spol. s r.o.
Podnikatelská 545
190 11 - Praha 9


WWW: www.kovprof.cz
E-mail: servis@kovprof.cz

Telefon:267 090 211
Fax:281 932 300

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.