Infrasensor, s.r.o.

průmyslové indukční snímače a senzory vysokým dosahem, miniaturní induktivní snímače, celokovové indukční snímače, magnetické spínače, bezpečnostní spínače, optické snímače a senzory do vysokých teplat, difuzní snímače, světlovodné kabely, průmyslová kontrola plechů

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Švýcarské indukční snímače Contrinex. Celá řada induktivních snímačů, miniaturní snímače pro robotiku, celokovové indukční snímače – nerez ocel je i z čelní, snímací strany – pro velmi těžké provozy. Dále induktivní snímače dvou i třívodičové, induktivní snímače s vysokým dosahem, pro sváření i indukční snímače do vysokých teplot a další senzory.

Bezkontaktní bezpečnostní magnetické spínače Bti. Bezpečnostní spínače s kódovaným magnetem s bezpečnostním relé, případně i bez externího relé v kategorii 4, provedení bezpečnostních spínačů v plastu nebo v nerez oceli.

Německý systém měření a kontroly plechů. Rychlá indikace přítomnosti dvou plechů jako účinná ochrana raznice při lisování. Měření, kontrola plechů, je možná jednostranně dotykově, nebo oboustranně bezdotykově. Další specielní snímače Roland jsou určeny pro indikaci svarů plechů a trubek.

Optické snímače s externím zesilovačem. Vysílače a přijímače s externím zesilovačem, na kterém je možné nastavení citlivosti a případně časového zpoždění. Pro paralelní chod až 30 paprsků bez vzájemného ovlivňování jsou určeny specielní multiplexery.

Optické snímače bez externího zesilovače. Vysílače a přijímače, difúzní snímače, difuzní snímače s potlačením pozadím a závory s odrazkou s tranzistorovým, případně reléovým výstupem přímo v přijímači.

Snímače s optickými kabely nacházejí využití především v místech s velmi vysokou teplotou. Světlovodné kabely lze jednoduše našroubovat na jednotlivá čidla.
 


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.