CHEMEX s.r.o.

Dodáváme epoxidové pryskyřice, epoxid, Sadurit, Epostyl, kamenný koberec, oblázkový koberec,chs epoxy, laminát, kompozit, sklotkanina, polyester, lité podlahy, plastbeton, plastmalty, nátěr pro garáže, průmyslové podlahy, epoxidové podlahy, parozábrany

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

CHEMEX s.r.o. patří mezi největší dodavatele epoxidových systémů pro stavebnictví a průmysl v ČR. Epoxidové pryskyřice nacházejí uplatnění pro tvorbu vysoko zátěžových podlah v garážích, skladech, výrobních halách apod. Zároveň slouží k sanaci betonových podkladů - oprava výtluků, zalévání trhlin. Mezi nejznámější značky patří epoxidové nátěrové hmoty Sadurit, epoxidové licí podlahoviny Epostyl, epoxidové pryskyřice CHS EPOXY a speciální epoxidové pryskyřice pro tvorbu tzv. kamenných koberců – CHS EPODUR STONE. Epoxidové systémy se též používají pro výrobu laminátů.


Kamenné koberce jsou milióny upravených říčních oblázků spojených v celistvý kamenný (oblázkový) povrch , rozprostřených u Vašich nohou. Tento koberec je vhodný ke konečným povrchovým úpravám jak v exteriéru tak i v interiéru.
Výhody kamenných - oblázkových koberců

Lze jej aplikovat vodorovně i svisle, dokonale drží
Oproti dlažbám je jeho výhodou celistvost (neexistence spár)
Kamenný koberec je beze spár, mrazuvzdorný, vodopropustný
Povrch neklouže a je nenáročný na údržbu (vhodné k bazénům)
Zabezpečuje exkluzivně vyhlížející povrch!

Epoxidové podlahové systémy vynikají výbornou odolností vůči oděru, dobrou chemickou odolností a jednoduchou údržbou. Zabraňují mechanické degradaci betonových pokladů, zároveň jsou nepropustné pro ropné produkty, minerální oleje, posypové sole a pod. Nezanedbatelná je i jejich estetická hodnota, kdy je k dispozici různá barevná škála, nebo se používají v kombinaci s barevnými chipsy a písky.


1. Nátěrové systémy
Všude tam, kde potřebujete vytvořit bezprašnou povrchovou úpravu betonu, jsou ideální epoxidové nátěrové systémy. Jsou vhodné do hal, garáží, některé druhy mají i atest pro použití v potravinářských provozech.

ekonomická varianta odolných podlahových povrchů
použití pro garáže, dílny a další prostory s menším mechanickým namáháním

2. Lité a stěrkové systémy

Z materiálu Epostyl v různých provedeních vám zhotovíme i dekorativní lité podlahy, nebo v antistatické úpravě.

vysoce mechanicky a částečně chemicky odolné povrchy
použití pro vysoce frekventované garáže, výrobní podniky, skladovací haly apod.

3. Epoxidové pryskyřice

Vynikají vysokou mechanickou a chemickou odolností, jsou vhodné pro vysokopevnostní průmyslové podlahy, využívají se v dopravních stavbách pro podlévání mostních ložisek, nebo vytváření tzv. pečetících vrstev.

ucelená řada epoxidových pryskyřic pro různé použití ve stavebnictví a průmyslu např. pro penetrace, plastbetony, laminace, lepení, podlévání mostních konstrukcí apod.

Epoxidové nátěrové systémy jsou ideální jako ekonomická varianta pro bezprašnou povrchovou úpravu betonu. Nátěr na beton a jiné nátěrové systémy najdou uplatnění ve výrobních halách, garážích, dílnách, skladech, strojovnách atd. Vynikají částečnou odolností proti oděru, dobrou přilnavostí k podkladu, omyvatelností a částečnou chemickou odolností. Některé druhy mají i atest pro použití v potravinářských provozech (Sadurit Z 1 - šedý). Z estetického hlediska nátěrové systémy kopírují podklad, na druhé straně proti stěrkovým systémům mají podstatně menší materiálovou náročnosti a tím i cenu.

litá podlahovina

Epostyl 521-01 je možné použít jako litou podlahovinu, nebo nátěr. Aplikační vrstva je cca 0,3 - 3mm. Je vhodný jako finální podlahová vrstva pro parkingy, dílny, výrobní a skladovací haly apod. Vyrábí se v základním šedém odstínu RAL 7001 a RAL 7032. V šedé barvě má atest do potravinářských provozů. Další odstíny RAL dohodou.
Epostyl Granit - dekorativní litá podlahovina
Epostyl Granit je vysoce dekorativní licí epoxidová podlahovina s designem mramoru v různých barvách.
Epostyl 521-01 AS - litá antistatická podlahovina
Spolu s vodivým nátěrem EPOSTYL 521-180 AS pak vytváří podlahovinový systém, který splňuje  požadavky na elektrostaticky vodivou podlahovinu.

Epoxidové pryskyřice
Epoxidová pryskyřice má široké uplatnění ve stavebnictví, strojírenství a v mnoha dalších oborech. Pro svou vysokou mechanickou a chemickou odolnost jsou epoxidové pryskyřice často využívány pro výrobu vysokopevnostní průmyslové podlahy.  Po přimísení sušených křemičitých písků a případně dalších plniv mění v tzv. plastmalty a plastbetony. Velmi často se využívají v dopravních stavbách pro podlévání mostních ložisek, nebo vytváření tzv. pečetících vrstev.

 

epoxidová pryskyřice, epoxid, Sadurit, Epostyl, kamenný koberec, oblázkový koberec,chs epoxy, laminát, kompozit, sklotkanina, polyester, litá podlaha, plastbeton, plastmalta, nátěr v garáži, průmyslová podlaha, výtluky, epoxidová podlaha, parozábrana


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání katalogu

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.