HL system s.r.o.

Nabízíme kabelové nosné prvky, drátěné kabelové lávky, certifikované požární trasy, zařízení do výbušného prostředí, průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a průmyslové sirény, svítidla pro aplikace do zóny I a II., nastřelovací kabelové příchytky, korugované trubky, přípojnicové systémy, rozvaděčová technika

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky
Vysoce propracovaný systém kabelových nosných prvků, který zahrnuje systém drátěných žlabů HL VFL a HL VF nacházejících uplatnění ve všech typech instalací kabelových nosných konstrukcí. Drátěné žlaby jsou dodávány v různých šířkách v rozmezí 60 – 600 mm, s výškou bočnice 35, 60 a 100 mm. Kabelové žlaby jsou je vyráběny v provedení perforovaném – HL KBSI a v provedení plném – HL KGI. Výška bočnice 35, 60, 80 a 110 mm, šířka kabelových žlabů od 50 mm do 600 mm. Standardní vyráběná délka je 3 m, na poptávku/zakázku též v délce 6 m. Kabelové lávky vyrábíme v různém provedení bočnic tvaru C, s oválnou bočnicí až po bočnici profilovanou. Celkové provedení kabelových lávek je od použití pro nízkou nosnost, přes střední nosnost až po nosnost vysokou. Kabelové lávky umožňují vyložení trasy od 1 m až po 9 m. Systém je doplněn kompletním montážním příslušenstvím zahrnujícím C profily, výložníky, konzole, stropní držáky, spojovací materiál a další. Výrobky je možné dodat v různých povrchových úpravách - Galvanické pozinkování (GZ), Žárové pozinkování (HD), Nerezová ocel (AISI304, AISI 316L), Metoda Dupex, Lakování (PE) a též s unikátní patentovanou povrchovou úpravou (C8).
Certifikované požární trasy
Společnost HL system má ve své nabídce produktů, také vlastní certifikované protipožární trasy, které přesně odpovídají zákonem stanoveným podmínkám a zcela splňují předpis ZP-27/2008. Protipožární trasy vynikají svojí variabilitou použití. Kromě produktů od předních evropských výrobců, vyrábí HL system také vlastní certifikované kabelové příchytky značky HL P. Příchytky byly testovány - certifikovány jak pro upevnění do betonu, tak i do cihlového zdiva. Jedná se o nejširší odzkoušenou škálu příchytek na trhu.
Spojovací materiál
HL system nabízí širokou škálu spojovacího, kotevního materiálu a produktů pro výrobu nosných konstrukcí jakou jsou kotvy, příchytky, nosné profily, šrouby, úchyty, patky a další. Materiál je dodáván v několika možnostech povrchových úprav a provedení. Část produktů od společnosti HL system lze využít i do prostředí s požární odolností dle ZP-27/2008. V případě speciálního požadavku je společnost schopna vyrobit prvky do nosných konstrukcí na míru.
Atex
Společnost HL system nabízí produkty splňující certifikaci ATEX pro zařízení do výbušného prostředí dle evropské směrnice 94/9/EC. Výhodnou produktů ATEX je ucelená dodávka výrobků, která zahrnuje průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a sirény, svítidla a to pro aplikace do zóny I a II. Výrobky je možné dodat ve více provedení - termoplast, hliník, nerezová ocel. U každého výrobku naleznete přesný technický popis včetně způsobu aplikace. Veškerá zařízení ATEX mohou být dodávány do zemí EU.
Nastřelovací systémy
Ucelený systém plynového nastřelování zabezpečuje velice efektivní a rychlou aplikaci různých druhů příchytek pro fixaci kabeláže, vázacích pásků, závitových tyčí. Nastřelování je možné aplikovat pomocí plynové pistole do betonu, oceli díky různým druhům nastřelovacích hřebů. Nastřelovací kabelové příchytky splňují požadavky dle ZP 27/2008.
kabelové nosné prvky, drátěné kabelové lávky, certifikované požární trasy, zařízení do výbušného prostředí, průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a průmyslové sirény, svítidla pro aplikace do zóny I a II., nastřelovací kabelové příchytky, korugované trubky, přípojnicové systémy, rozvaděčová technika
 

Dodáváme kabelové nosné prvky, drátěné kabelové lávky, certifikované požární trasy, zařízení do výbušného prostředí, průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a průmyslové sirény, svítidla pro aplikace do zóny I a II., nastřelovací kabelové příchytky, korugované trubky, přípojnicové systémy, rozvaděčová technika


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

drátěné kabelové lávky

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.