Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Průmyslové broušení, brusné zrno, Norton quantum, broušení na plocho, vnitřní i bezhroté broušení, broušení na kulato, broušení vaček, pružin, klikových hřídelí, broušení do plna, creep feed broušení, diamantové a CBN kotouče, diskové broušení, honování, superfinišování, řezání, broušení, nástrojů

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Saint-Gobain Abrasives, brusné zrno, mikrokrystalický korund, brousicí nástroj, Altos, Norton quantum, Vortex, Quantum X, keramické pojivo, Vitrium3, nerez ocel, inconel, titan, produktivita broušení, Norton, Bay State, Universal,Norton Abrasives, broušení na plocho, vnitřní broušení, bezhroté broušení, broušení na kulato, ozubení, broušení vaček, broušení klikových hřídelí, broušení do plna, creep feed broušení, řezání, broušení válců, broušení nástrojů, broušení válců, broušení pružin, diamantové a CBN kotouče, diskové broušení, honování, superfinišování
Broušení hliníku a jeho slitin, broušení bronzi, broušení mosazi, broušení mědi, broušení karbidů, broušení nerez ocelí, broušení cementované oceli, broušení kalené oceli, broušení měkkých ocelí, broušení nástrojových ocelí, broušení nitridovaných ocelí, broušení nástřiků, broušení skla, broušení kompozitů, broušení pryže, broušení CPA ocelí, broušení ASP ocelí.

Výkonné brusné kotouče Norton jsou již dlouhá léta známým pojmem v aplikacích jako je broušení HSS, broušení nerezy a broušení kalené oceli.  Pro těžko obrobitelné materiály, broušení tepelně citlivých materiálů  a další náročné operace spojené s brusnými kotouči s keramickým, nebo organickým pojivem vyvinul Saint-Gobain nové high tech technologie jako ALTOS , pojivo VITRIUM3, Norton Quantum a další. Každá s těchto novinek posunuje naše zákazníky dopředu při zvyšování produktivity broušení a snižování nákladů.

 

Pro náročné broušení ruční úhlovou bruskou v ocelárnách, broušení litiny, svařenců apod. jsou díky své vynikající a stálé kvalitě dlouhodobě tou nejlepší volbou brusné kotouče Flexovit , řezací kotouče a tvrdokovové frézy Flexovit.

 

Vynikajících výsledků v broušení kompozitů , tmelů a plničů, dosahuje náš unikátní patentovaný systém Multi-air. Díky unikátnímu rozvržení odsávacích děr dosahuje účinnost odsávání v porovnání s konvenčními výrobky až o 30% lepšího výsledku, což má nezanedbatelný vliv nejen na životnost výrobku, ale také na prašnost a pracovní prostředí na pracovišti. Ve spojení s keramizovaným zrnem představují výseky Multi-air ten nejvýkonnější brusný nástroj do vibračních brusek.

 

Diamantové a CBN kotouče značky Winter najdeme všude tam, kde narazíme na broušení velmi tvrdých materiálů a je požadována velká přesnost a efektivita opracování. Zejména  v automobilovém, leteckém, zpracovatelském,  zdravotnickém a optickém průmyslu).


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

průmyslové broušení

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.