ALCAD, s.r.o.

ANTÉNNÍ TECHNIKA Komponenty anténní techniky ALCAD jsou určené pro profesionální řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových signálů v obytných, ubytovacích, nemocničních či administrativních budovách. Nabízíme např. stožárové zesilovače, monokanálové zesilovače, širokopásmové zesilovače, předzesilovače, multipřepínač, transmodulátor, rozbočovače, odbočovače a účastnické zásuvky.

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

ANTÉNNÍ TECHNIKA
Komponenty anténní techniky ALCAD jsou určené pro profesionální řešení příjmu a distribuce televizních, satelitních a rádiových signálů v obytných, ubytovacích, nemocničních či administrativních budovách. Obor anténní techniky je velmi komplexním oborem vyžadující velký počet komponentů, u kterých kvalita hraje zásadní úlohu pro kvalitní příjem signálů a jeho následnou distribuci. Mezi výrobní sortiment se řadí antény (TV, FM, LTE kompatibilní), předzesilovače antén, slučovače a filtry, zesilovače, rozbočovače a odbočovače, zásuvky a konektory, multipřepínače, transmodulátory, IP streamovací moduly a celá řada dalších komponentů a příslušenství. Vývoj je v posledních letech směrován též do technologie IP, která již nyní nabízí technicky velmi zajímavá řešení zvláště v ubytovacích zařízeních (hotely, motely, aj.).

Nabízíme např. hlavní stanice, stožárové zesilovače, monokanálové zesilovače, širokopásmové zesilovače, předzesilovače, multipřepínač, transmodulátor, rozbočovače, odbočovače a účastnické zásuvky.


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

stožárové zesilovače

monokanálové zesilovače

širokopásmové zesilovače

 


předzesilovače

multipřepínač

transmodulátor

odbočovače a účastnické zásuvky

Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.