Acstroje s.r.o.

Firma Acstroje s.r.o. zajišťuje prodej, instalace, pronájem a servis pro pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály, dieselagregáty jako náhradní zdroje, speciální generátory pro zástavbu do vozidel, osvětlovací stožáry, dieselová, elektrická a hydraulická čerpadla, demoliční nářadí, hydraulické agregáty, pneumatické, hydraulické a motorové ruční nářadí, nesené hydraulické nářadí, nástroje a široký sortiment příslušenství. Mezi výrobce, jejichž výrobky firma dodává, patří Atlas Copco (kompresory, generátory, osvětlovací stožáry, čerpadla, hydraulické agregáty, nářadí), Almig (kompresory, filtry, příslušenství), Endress (generátory), Whisper Power (generátory pro zástavbu do vozidel, měniče, nabíječky, elektrovýbava).
Firma Acstroje s.r.o. má ve svém sídle k dispozici velmi dobře vybavené dílny, ve kterých je možné provádět potřebné práce od drobné údržby zařízení až po generální opravy kompresorů, motorů a hydraulických strojů. Zároveň je zajištěn mobilní servis po celé ČR i v zahraničí díky velmi dobře vybavené pojízdné dílně a zkušeným servisním technikům.
Pro požadavky na krátkodobé využití strojů je připravena půjčovna, kde jsou k dispozici pojízdné kompresory, průmyslové kompresory, dieselové generátory, malé benzinové elektrocentrály a sbíjecí pneumatická kladiva.
Jednotlivé výrobky (kompresory, generátory, osvětlovací stožáry, čerpadla, nářadí, příslušenství) je možné dodat samostatně, nebo jako součást komplexní dodávky, to znamená včetně montáže, uvedení do provozu, vyzkoušení a zaškolení obsluhy.

Řadit podle:
Kontaktní údaje:

Adresa:

Acstroje s.r.o.
Želivského 4395
466 05 - Jablonec nad Nisou


WWW: www.acstroje.cz
E-mail: acstroje@acstroje.cz

Telefon:483705352
Fax:483704042

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.