Roxtec CZ s.r.o.

Dodáváme kabelové a potrubní průchodky pro průmysl, námořnictví, zpracovatelský a těžký průmysl, potrubní průchodky pro ropu a plyn, nejlepší kabelové průchodky pro telekomunikace a energetiku, stavebnictví, nejlevnější výrobce kabelových a potrubních průchodek

Náhled v plné velikosti

Nabízí:

Hledáte řešení pro utěsnění kabelů a trubek, které splňuje požadavky Vašeho výrobního odvětví? Náš flexibilní systém pokrývá rozličné potřeby ve všech fázích Vašeho projektu – v rámci všech oblastí od rychlosti a bezpečnosti až po konstrukci a logistiku.
instalační límce Roxtec UG™
Tento instalační límec je součástí rodiny produktů Roxtec pro nasazení pod zemí a je určen k zalití do struktury základů. Snadno se přichytává k licí formě před vlastním odléváním. Instalační deska v límci zajišťuje dokonalé utěsnění ještě před trasováním kabelů.

Řešení Roxtec UG™ byla vyvinuta tak, aby naplnila požadavky specifické pro potřeby oblasti instalace pod zem. Tyto produkty jsou určené k instalaci pod zem k utěsnění kabelů vstupujících základy rozvodných stanic a jiných staveb v souladu s testovacím standardem UG. V případě, že se jedná k konstantní tlak, je přínos podzemních řešení prokázán.

Těsnění UG jsou vyrobena z vysoce elastické pryže EPDM, aby lépe naplnila požadavky těchto aplikací, a byla vyvinuta specificky pro podzemní aplikace s požadavky na odolnost vůči nízkému stálému tlaku vody.

Těsnicí řešení Roxtec BG™

Rodina produktů Roxtec BG™ (Bonding & Grounding) představuje systém kabelových vývodek pro utěsnění velkého množství kovem potažených nebo pancéřových kabelů na minimálním prostoru. Použitím ve stavebních strukturách, kajutách a dalších prostorách ušetříte čas při projektu i instalaci – a snížíte zároveň náklady.
Úspora místa a nákladů

Řešení Roxtec BG™ jsou z hlediska prostoru až o 70 % efektivnější než kabelové průchodky a jsou přímou náhradou průchodek pro kovem potažené a pancéřované typy kabelů. Jedinou kabelovou vývodkou můžete utěsnit různé vnější průměry jednotlivých i slučovaných kabelů, přičemž zároveň získáte certifikovanou uzemňovací vývodku.

Nabízíme : kabelové a potrubní průchodky pro průmysl, námořnictví, zpracovatelský a těžký průmysl, potrubní průchodky pro ropu a plyn, nejlepší kabelové průchodky pro telekomunikace a energetiku, stavebnictví, nejlevnější výrobce kabelových a potrubních průchodek


Napište si o nezávazné informace. Stačí vyplnit následující poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:


telefonickou konzultaci

zaslání bližších informací

 


Adresa:


Název firmy:
Zaměření firmy:
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Ulice: č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:
* Tato pole jsou povinná.

Popis poptávky:


Poznámka:

2011 © www.dodavatele.net Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.